Dodany: 2011-03-21 08:50:23

Czym jest inkubator przedsiębiorczościNie masz pracy jednak masz pomysł na swój biznes? A może posiadasz już swój własny interes jednak masz pomysł na jego rozwój lub reorganizację? Jeśli choć raz odpowiedziałeś tak – pomoc finansową na założenie biznesu czy rozwój tego już działającego otrzymasz w placówce zwanej inkubator przedsiębiorczości.

 

Inkubator przedsiębiorczości to organizacja, która stworzona jest po to by wspierać małe, mikro i średnie przedsiębiorstwa, te dopiero powstałe lub te, które są jedynie w fazie koncepcji. Inkubator przedsiębiorczości to pomoc dla młodych przedsiębiorców w osiągnięciu swojego celu, spełnieniu marzeń. Inkubator przedsiębiorczości to miejsce gdzie przedsiębiorcy mogą uzyskać pomoc w dziedzinie szkoleń kadrowych, marketingowych czy księgowych.

 

Inkubator przedsiębiorczości wspiera inkubowane firmy poprzez dostarczanie ofert na uzyskanie dodatkowych środków z unii europejskiej zarówno na wprowadzenie innowacyjnych pomysłów jak i skorzystanie z nowoczesnych technologii. Inkubatory staja się niejako w każdym z miast wylęgarnią nowych talentów biznesowych i nowoczesnych rozwiązań, które usprawniają gospodarkę poprzez różnorodność w dziedzinie małych, mikro i średnich przedsiębiorstw..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest inkubator przedsiębiorczości
Nick: