Dodany: 2011-03-21 08:56:53

Kto może korzystać z inkubatorów przedsiębiorczościInkubator przedsiębiorczości stawia na innowacyjność, świeżość i rozwój. To właśnie osoby, które oferują takie wnioski mogą liczyć na dofinansowanie z inkubatorów. Inkubator przedsiębiorczości zaprasza do współpracy wszystkich tych, których idea biznesu zamyka się w konkretnej dziedzinie, która dofinansowuje dany inkubator przedsiębiorczości.

 

Jeżeli jesteś człowiekiem, który ma pomysł, wpisuje się w branżę – profil danego inkubatora, ale nie ma pomysłu na finansowanie oraz nie podsiada lokalu – możesz liczyć na wsparcie inkubatora. Inkubowane są firmy z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

 

To właśnie im najtrudniej wejść jest na rynek. Bariery wejścia są zbyt duże dla nie posiadającego wsparcia inwestora. Stąd właśnie pomysł powstawania inkubatorów, które razem stanowią  o wielkości małych przedsiębiorców. Inkubator przedsiębiorczości jest dla tych, którzy szukają wsparcia właśnie w zrzeszaniu się i łączeniu niejako w większa sieć firm inkubowanych..

Nick: