Dodany: 2011-03-21 09:59:53

Na czym polega program "Kapitał Ludzki" Odpowiedzią na wzrost zatrudnienia, aktywności wśród osób bezrobotnych jest Program Kapitał Ludzki. Jest to program, który przydziela dotacje  z unii na projekty mające na celu wzrost poziomu zatrudnienia w każdym z regionów Polski.

 

Dotacje z unii może otrzymać każdy beneficjent, który przygotował projekt z zakresu edukacji, szkolnictwa, administracji publicznej – jej usprawnienia, czy tez integracji społecznej. Program Kapitał Ludzi stawiają na dotacje z unii przekazywane organizacjom pozarządowym, ośrodkom szkolenia, samorządom chcącym usprawnić administrację publiczną.

 

Dotacje  z unii przekazywane są na konkretne projekty – np. prowadzenie szkoleń z języka obcego dla osób po 50 roku życia. Program Kapitał Ludzki wspiera również proces przekwalifikowania się przez osoby, których zawód nie daje możliwości zatrudnienia w obecnych czasach. Kapitał Ludzki stawia więc na ludzi, bo jak wie każdy doświadczony menedżer to właśnie wykwalifikowana kadra – ludzie stanowią o wzroście i rozwoju firmy i jej sukcesie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Na czym polega program "Kapitał Ludzki"
Nick: