Dodany: 2011-03-21 09:03:19

Współpraca w Unii EuropejskiejWłączenie się Polski do Unii Europejskiej było momentem przełomowym dla polskiej gospodarki oraz rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw. Dziś kiedy mamy pomysł na biznes nie musi już liczyć jedynie na własne środki, kredyt czy pożyczki od rodziny.

 

Właśnie dzięki współpracy krajów w Unii Europejskiej możemy liczyć na różnorodne dofinansowanie z unii, w zależności od rodzaju projektu, o którego dofinansowanie się staramy. Dotacje z unii możemy uzyskać poprzez składanie odpowiednich wniosków w jednostkach samorządowych, inkubatorach przedsiębiorczości a nawet w urzędach pracy.

 

Dotacje z unii przyznawane są tylko na projekty, których biznes plan wskazuje na innowacyjność oraz atrakcyjność projektu. To w zależności od miejsca  ewentualnego rozpoczęcia biznesu oraz  branży w jakiej planujemy rozpocząć działalność – kryteria oceny wniosków się zmieniają. Dotacje  z unii przyznawane są w różnej kwocie w zależności od potrzeby. Wiadomo dotacje z unii na projekt z branży IT będzie inny niż ta z branży kosmetycznej..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Współpraca w Unii Europejskiej
Nick: