Dodany: 2011-03-21 09:40:05

Na czym polega program "Innowacyjna Gospodarka"Dziś kiedy w Polsce realizowane są liczne programy finansowane  z UE można strać się o dotacje z unii niemal na każdy projekt w fazie koncepcji. Przykładem programu, który oferuje dotacje z unii jest Program Innowacyjna gospodarka.

 

Jest to projekt przyjęty przez radę ministrów, jako jeden z programów europejskich mających unowocześnić i rozbudować polską gospodarkę ale i rozbudzić w Polakach chęć podejmowania własnych działań gospodarczych. Dotacje na tenże projekt przyznawany jest po  przejściu przez podmiot starający się o dotacje z unii szeregu formalności. Innowacyjna gospodarka kierowana jest do wszelkich podmiotów, które chciałyby prowadzić projekty związane z badaniami opartymi o nowoczesne technologie zarówno te telekomunikacyjne jak i te informatyczne.

 

Innowacyjna Gospodarka to możliwość rozwoju dla tych, dla których nowoczesne technologie jawią się jako możliwość stworzenia niezwykłego projektu lub rozwoju i przebudowania czegoś co już istnieje. Jak sama nazwa programu mówi – innowacja – i jej wprowadzanie w polskiej gospodarce to cel tego projektu. Jeśli masz pomysł – całkiem nowy, świeży – zgłoś się!.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Na czym polega program "Innowacyjna Gospodarka"
Nick: