Dodany: 2011-03-21 08:52:41

Zasady działania inkubatorówKażdy kto ma pomysł na swój własny biznes powinien skorzystać z pomocy odpowiedniego inkubatora przedsiębiorczości. Aby inkubator przedsiębiorczości przyjął Twoje zgłoszenie – wniosek należy przede wszystkim skupić się na odpowiednim wypełnieniu wniosku.

 

Inkubator przedsiębiorczości rozpatruje wniosek pod względem obszaru działania inkubatora. To oznacza, że wniosek powinien znajdować się w obszarze zainteresowań – branż inkubatora. Inkubator przedsiębiorczości zwraca również uwagę na to czy wniosek jest całkowicie innowacyjny, to znaczy czy wprowadza coś innego, nowego jeszcze nie istniejącego. 

 

Po złożeniu wniosku, inkubator przedsiębiorczości  zazwyczaj żąda dodatkowych wyjaśnień dotyczących projektu do niego złożonego. Tylko dodatkowe wyjaśnienia mogą spowodować, że projekt otrzyma dofinansowanie i dołączy do inkubowanych firm. Inkubator zastrzega sobie prawo do wybrania takiego projektu, który w pełni odpowiada wszelkich wymogom projektowym. Zasady działania inkubatora w konkretnym mieście, można znaleźć na jego stronie internetowej, Tam również krok po kroku możemy zobaczyć jak sporządzić wniosek, który okaże się odpowiedni i wystarczająco innowacyjny wdanej branży i w danym segmencie przedsiębiorstw..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zasady działania inkubatorów
Nick: